Wspieramy MKS Ciechanów

Dla naszej firmy istotny jest nie tylko rozwój naszego biznesu, tworzenie nowych miejsc pracy i dawanie możliwości dla rozwoju zawodowego i osobistego naszych pracowników. Zwracamy szczególną uwagę na to, jaki wpływ możemy wywierać na nasze otoczenie poprzez swoją działalność i oferowane produkty. Stawiamy na rozwój i wspieranie polskiego rynku dlatego oferujemy panele fotowoltaiczne polskich producentów, zależy nam na zwiększaniu udziału energii odnawialnej oraz oszczędnościach finansowych dla naszych klientów.

Chcemy jednak, by nasza działalność wywierała również pozytywny wpływ na lokalną społeczność dlatego poza akcjami charytatywnymi wspieramy również lokalny sport. Od początku tego sezonu dumnie wspieramy MKS Ciechanów jako sponsor i jesteśmy niezwykle dumni, że zawodnicy walczą na boisku o kolejne wygrane z naszym logo na koszulkach.

MKS Ciechanów to miejski klub sportowy, który od pokoleń zrzesza miłośników piłki, zarówno tych bardzo młodych, jak i tych doświadczonych zawodników, działaczy i kibiców. Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnej inicjatywy i zawsze trzymamy kciuki za wygrane mecze!

Źródło zdjęcia: MKS Ciechanów

ML Power

Skontaktuj się z nami

zamów bezpłatny audyt

Zobacz nas na