ML Power — Twój klucz do uzyskania dotacji w programie Czyste Powietrze!

Z myślą o środowisku i Twojej kieszeni, program ten oferuje dofinansowanie na wymianę starych systemów grzewczych, izolację budynków, instalację nowoczesnych okien i drzwi, oraz wdrażanie odnawialnych źródeł energii.

Program Czyste Powietrze Plus

Bogate doświadczenie w zarządzaniu procesami dotacyjnymi

Każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi są dostosowane do potrzeb każdego

Optymalizujemy proces aplikacyjny, oszczędzając cenny czas i energię

Program „Czyste Powietrze” to inicjatywa rządowa, mająca na celu poprawić jakość powietrza. Program ten jest skierowany do właścicieli domów jednorodzinnych i obejmuje dofinansowanie do wymiany starych źródeł ciepła na te bardziej ekologiczne I  energooszczędne.

Program czyste powietrze, a dofinansowanie do pompy ciepła

Aby skorzystać z programu „Czyste Powietrze”, należy przejść przez kilka kroków. Jednym z nich jest sprawdzenie, czy kwalifikujesz się do założeń programu. Zazwyczaj dotyczy on właścicieli domów jednorodzinnych zainteresowanych modernizacją systemów grzewczych i poprawą efektywności energetycznej budynku. Innym krokiem jest wypełnienie wniosku oraz zebranie dokumentów, tj. dowód własności nieruchomości, plany modernizacji, kosztorysy itp. Cały proces jest wieloetapowy, dlatego też może wywołać szereg pytań i wątpliwości. Warto więc sięgnąć po wsparcie specjalistów ML Power, którzy są wsparciem na etapie analiz, zbierania dokumentów i uzupełniania wniosków.

Tak, istnieje program Czyste Powietrze dofinansowanie do pompy ciepła. Jest to jedno z rozwiązań grzewczych, które program promuje jako alternatywę dla tradycyjnych, mniej efektywnych i bardziej zanieczyszczających środowisko systemów ogrzewania.

Z programu „Czyste Powietrze” mogą skorzystać właściciele domów jednorodzinnych lub współwłaściciele, którzy planują przeprowadzić prace modernizacyjne, związane z ogrzewaniem i efektywnością energetyczną budynków. Program jest skierowany do osób o niższych dochodach, oferując im większe wsparcie finansowe. W niektórych przypadkach może być również dostępny dla wspólnot mieszkaniowych.

Skontaktuj się z nami

zamów bezpłatny audyt

Zobacz nas na