POMPY CIEPŁA

ML Power to gwarancja jakości oraz serwisu zarówno montowanego sprzętu, jak i świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas pompami ciepła, które zapewnią wyższy standard ekologiczny Twojego gospodarstwa oraz przyczynią się do dodatkowych oszczędności w postaci zmniejszenia kosztów ogrzewania domu oraz produkcji ciepłej wody użytkowej.

Dzięki pompom ciepła możemy wykorzystywać powietrze zewnętrzne do ogrzewania, a także chłodzenia budynku. Dzięki wykorzystaniu wspomnianej technologii, nawet przy ujemnych temperaturach możemy odzyskiwać ciepło z powietrza, a następnie wykorzystać je do ogrzania domu, bądź produkcji ciepłej wody. Przyjaźnie dla środowiska oraz portfela.

POMPY CIEPŁA KAISAI

DWA OBIEGI GRZEWCZE

Podział na strefy zapewnia większą elastyczność sterowania. Sterowanie dwoma obiegami grzewczymi pozwala na dokładniejszą kontrolę temperatury. Wciąż bardzo popularne jest ogrzewanie mieszane, oparte zarówno na grzejnikach, jak i ogrzewaniu podłogowym. Wszystkie pompy ciepła Kasai wyposażone są standardowo w obsługę grupy mieszania. Sterownik pompy ciepła kontroluje niezależnie temperaturę ogrzewania grzejnikowego (lub klimakonwektorów) oraz ogrzewania podłogowego. Gotowe do podłączenia, szybkie w montażu i estetyczne grupy mieszania i grupy pompowe dostępne są jako akcesoria dodatkowe.

Sterowanie STREFĄ 1 w oparciu o temperaturę wody na wyjściu lub krzywą grzewczą

Sterowanie STREFĄ 2 w oparciu o temperaturę wody na wyjściu, krzywą grzewczą lub temperaturę otoczenia

SPLIT

split to zestaw: jednostka zewnętrzna oraz jednostka wewnętrzna

Budowa urządzenia składająca się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej wymaga specjalistycznego montażu wykonywanego przez instalatora z uprawnieniami do pracy z gazami chłodniczymi. Za tym rozwiązaniem przemawia brak ryzyka zamarznięcia czynnika grzewczego w razie zaniku prądu. W przeciwieństwie do pomp typu monoblok, na zewnątrz budynku w urządzeniu jest niezamarzający czynnik chłodniczy.

Przewaga Split

BRAK RYZYKA ZAMARZNIĘCIA CZYNNIKA
GRZEWCZEGO

JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA WYMAGAJĄCA
MNIEJ MIEJSCA

ŁATWIEJSZY DOSTĘP DO ELEMENTÓW
HYDRAULICZNYCH

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU MODUŁU HYDRAULICZNEGO
DO 30M OD JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNEJ

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

Celem Programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

  • Dotacja do 18 tys. zł dla osób, które wymieniły źródło ciepła
  • Możliwość składania wniosków on-line na www.gov.pl
  • Skrócony czas oceny wniosków – do 30 dni
  • Wsparcie dla przedsięwzięć rozpoczętych nawet 6 miesięcy przed złożeniem wniosku
  • Bonus za niskoemisyjność i odnawialność (pompy ciepła)
  • Włączenie do programu banków (pożyczki, kredyty)

DLA KOGO?

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Jeśli jesteś właścicielem takiego obiektu, możesz skorzystać z dotacji na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzenie prac związanych z termomodernizacją.

JAKIE URZĄDZENIA?

Urządzenia, których dotyczy dofinansowanie, muszą spełniać szereg wymogów określonych w rozporządzeniach Komisji UE, Parlamentu Europejskiego i Rady UE, w tym minimalne klasy efektywności energetycznej. Dzięki wysokim współczynnikom pompy ciepła Kaisai spełniają warunki programu Czyste Powietrze, a wysoka klasa efektywności energetycznej pozwala nie tylko sięgnąć po dofinansowanie, ale przynosi też korzyści w postaci niskich rachunków w trakcie użytkowania.

KWOTA DOFINANSOWANIA?

Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania, zarówno na wymianę źródła ciepła, jak i inne prace termomodernizacyjne. Wsparcie na zakup, montaż. infrastrukturę do pomp ciepła można otrzymać odpowiednio do 13 500 zł lub 18 000 zł w zależności od poziomu dofinansowania. Inwestorzy, których dochód roczny nie przekracza 100 000 zł, mogą ubiegać się o dotację na poziomie podstawowym, natomiast podwyższony poziom dofinansowania przysługuje inwestorom, których dochód miesięczny na osobę nie przekracza 1400 zł (netto) w gospodarstwie wieloosobowym i 1960 zł (netto) w gospodarstwie jednoosobowym.

PARTNERZY