POMPY CIEPŁA

ML Power to gwarancja jakości oraz serwisu zarówno montowanego sprzętu, jak i świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas pompami ciepła, które zapewnią wyższy standard ekologiczny Twojego gospodarstwa oraz przyczynią się do dodatkowych oszczędności w postaci zmniejszenia kosztów ogrzewania domu oraz produkcji ciepłej wody użytkowej.

Dzięki pompom ciepła możemy wykorzystywać powietrze zewnętrzne do ogrzewania, a także chłodzenia budynku. Dzięki wykorzystaniu wspomnianej technologii, nawet przy ujemnych temperaturach możemy odzyskiwać ciepło z powietrza, a następnie wykorzystać je do ogrzania domu, bądź produkcji ciepłej wody. Przyjaźnie dla środowiska oraz portfela.

POMPY CIEPŁA

DWA OBIEGI GRZEWCZE

Podział na strefy zapewnia większą elastyczność sterowania. Sterowanie dwoma obiegami grzewczymi pozwala na dokładniejszą kontrolę temperatury. Wciąż bardzo popularne jest ogrzewanie mieszane, oparte zarówno na grzejnikach, jak i ogrzewaniu podłogowym. Wszystkie pompy ciepła Kasai wyposażone są standardowo w obsługę grupy mieszania. Sterownik pompy ciepła kontroluje niezależnie temperaturę ogrzewania grzejnikowego (lub klimakonwektorów) oraz ogrzewania podłogowego. Gotowe do podłączenia, szybkie w montażu i estetyczne grupy mieszania i grupy pompowe dostępne są jako akcesoria dodatkowe.

Sterowanie STREFĄ 1. w oparciu o temperaturę wody na wyjściu lub krzywą grzewczą

Sterowanie STREFĄ 2 w oparciu o temperaturę wody na wyjściu, krzywą grzewczą lub temperaturę otoczenia

Ceny pomp ciepła wraz z pełnym montażem.

Pompa Ciepła

dostawa | realizacja | montaż | dotacja
PLN
od 72 000,00


ZGŁOŚ SIĘ NA AUDYT

oferta ograniczona czasowo

SPLIT CZY MONOBLOK?

Zarówno pompy ciepła typu split, jak i monoblok, działają na tej samej zasadzie. Odbierają ciepło z powietrza i przekształcają je w energię cieplną, którą wykorzystuje się do ogrzewania budynków. Proces ten nie polega tylko na prostym podgrzewaniu czynnika, który jest pobierany z zewnętrznego powietrza. Wymaga on współpracy kilku elementów, takich jak parownik, sprężarka, zawór rozprężny i skraplacz. Sprężany czynnik chłodniczy może osiągnąć temperaturę nawet 80–85ºC, po czym oddaje to ciepło do instalacji grzewczej w skraplaczu, który pełni rolę wymiennika ciepła. Dzięki temu pompa ciepła zwiększa efektywność cieplną nawet pięciokrotnie, w porównaniu do ilości energii elektrycznej (1 kW), którą zużywa. Wytworzone ciepło może być wykorzystane nie tylko do ogrzewania pomieszczeń za pomocą grzejników i ogrzewania podłogowego, ale również do podgrzewania wody użytkowej.

Split

1. BRAK RYZYKA ZAMARZNIĘCIA CZYNNIKA GRZEWCZEGO

2. JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA WYMAGAJĄCA
MNIEJ MIEJSCA

3. ŁATWIEJSZY DOSTĘP DO ELEMENTÓW
HYDRAULICZNYCH​​

4. MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU MODUŁU HYDRAULICZNEGO DO 30M OD JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNEJ

Monoblok

1. BRAK POTRZEBY
GOSPODAROWANIA ODDZIELNEGO POMIESZCZENIA

2. WYSOKA SZCZELNOŚĆ URZĄDZENIA, BRAK WYMAGAŃ KARTY URZĄDZENIA

3. KRÓTSZY CZAS
REALIZACJI INWESTYCJI
MONTAŻU URZĄDZENIA

4. IZOLACJA AKUSTYCZNA URZĄDZENIA, CICHE DZIAŁANIE​​

Kompleksowa obsługa biura dotacyjnego.

zdjęcie działania biura

ML Power posiada wysoce rozwinięty dział dotacyjny, który prowadzi każdego z klientów objętych procesem dofinansowania od A do Z, od momentu realizacji wniosku o dofinansowanie do momentu złożenia ostatniego wniosku o płatność. Zapewniamy pełen zakres udzielenia informacji na pytania klientów, na każdym z etapów dofinansowania. Wnikliwie analizujemy poszczególne dokumenty oraz współpracujemy w ich odpowiednim wypełnieniu, tak aby wnioski wysyłane do Funduszu były poprawnie wypełnione, aby nasi klienci dostali najwyższe możliwe dofinansowanie.

Jeśli mają Państwo pytania związane z procesem realizacji wniosków proszę kierować je na adres mailowy:

dotacje@mlpower.pl

infografika dotacyjna

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

Celem Programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

DLA KOGO?

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Jeśli jesteś właścicielem takiego obiektu, możesz skorzystać z dotacji na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzenie prac związanych z termomodernizacją.

JAKIE URZĄDZENIA?

Urządzenia, których dotyczy dofinansowanie, muszą spełniać szereg wymogów określonych w rozporządzeniach Komisji UE, Parlamentu Europejskiego i Rady UE, w tym minimalne klasy efektywności energetycznej. Dzięki wysokim współczynnikom pompy ciepła Kaisai spełniają warunki programu Czyste Powietrze, a wysoka klasa efektywności energetycznej pozwala nie tylko sięgnąć po dofinansowanie, ale przynosi też korzyści w postaci niskich rachunków w trakcie użytkowania.

KWOTA DOFINANSOWANIA?

Dotacja może wynosić do 27 500 zł dla podstawowego, 42 400 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania oraz 55 600 dla najwyższego progu dofinansowania zarówno na wymianę źródła ciepła, jak i inne prace termomodernizacyjne. Inwestorzy, których dochód roczny nie przekracza 135 000 zł, mogą ubiegać się o dotację na poziomie podstawowym, natomiast podwyższony poziom dofinansowania przysługuje inwestorom, których dochód miesięczny na osobę nie przekracza 1894 zł w gospodarstwie wieloosobowym i 2651 zł w gospodarstwie jednoosobowym, dla najwyższego progu przedstawia się to następująco dochód miesięczny na osobę nie przekracza 1090 zł w gospodarstwie wieloosobowym i 1526 zł w gospodarstwie jednoosobowym.


logo firmy lennox

logo firmy york
Jednostka zewnętrzna, zdjęcie pokazowe.

Skontaktuj się z nami

zamów bezpłatny audyt

Zobacz nas na