KLIMATYZACJE

ML Power to gwarancja jakości oraz serwisu zarówno montowanego sprzętu, jak i świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas klimatyzacjami, które zapewnią wyższy komfort użytkowania mieszkania oraz przyczynią się do dodatkowych oszczędności w postaci zmniejszenia kosztów ogrzewania w sezonie grzewczym.

POLACY MASOWO MONTUJĄ KLIMATYZACJE

2009

około 36 tyś.

zainstalownych urządzeń

2012

około 39 tyś.

zainstalownych urządzeń

2015

około 125 tyś.

zainstalownych urządzeń

2019

około 181 tyś.

zainstalownych urządzeń

2021

około 230 tyś.

zainstalownych urządzeń

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W KLIMATYZACJĘ?

Zmiany klimatyczne sprawiają, że lato staje się w Polsce coraz bardziej upalne, co wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie oraz codzienną efektywność. Często przy wysokich temperaturach z trudem możemy skupić się na pracy, albo wykonywać codzienne obowiązki. Montaż klimatyzacji wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie oraz komfort pracy i wypoczynku.

Coraz więcej smogu!

Odczyty stacji pomiarowych są alarmujące. Zwłaszcza w dużych miastach jakość powietrza pogarsza się z roku na rok i wymaga oczyszczania. Dbanie o jakość powietrza, którym oddychamy w pomieszczeniach jest równie ważne jak zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna czy profilaktyka zdrowia

Wzrost ceny ogrzewania!

Rosnące ceny ogrzewania stają się szczególnie bolesne dla portfela w sezonie grzewczym. Klimatyzacja może stanowić alternatywne i bardziej ekonomiczne źródło ciepła, a jednocześnie dostarczać oczyszczone powietrze, czego nie zapewni żaden kaloryfer.

KORZYŚCI Z POSIADANIA KLIMATYZACJI

Dostosuj temperaturę
do siebie

Koniec z planowaniem dnia w zależności od temperatury. Teraz możesz samodzielnie dobierać poziom ciepła oraz chłodu wedle własnych preferencji.

Oddychaj czystym
powietrzem

Urządzenia z naszej oferty posiadają funkcję oczyszczania powietrza, dzięki czemu dbasz nie tylko o swój komfort, ale też zdrowie swoje i swoich bliskich.

Oszczędzaj
na ogrzewaniu

Korzystaj z klimatyzacji w sezonie grzewczym do ogrzewania pomieszczeń i oszczędzaj na rachunkach. To ekonomiczne i ekoLOGICZNE.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Skontaktuj się z nami

zamów bezpłatny audyt

Zobacz nas na